drewno egzotyczne

W kooperacji z firmą VANDECASTEELE oferujemy jedną z najbogatszych w Europie ofert na tarcice egzotyczne. W stałej sprzedaży w zadaszonych magazynach składowanych jest dla Państwa bez mała 120.000 m³ tarcic zamorskich w 80 gatunkach. 

tarcice i kłody

Począwszy od producentów mebli poprzez producentów podłóg i parkietów do stolarzy i handlowców – każdy znajdzie odpowiedni produkt, na swoje potrzeby.

Wszystkim, dla których standardowe wymiary oznaczają ograniczanie fantazji i „szufladkują” kreatywność do wymiarów w kooperacji z firmą VANDECASTEELE oferujemy surowiec okrągły w wymiarach XXXL.

Długości do 13.50 m! Obwody do 5,75 m! Średnice do 1,8 m!

Przy takim gabarycie nie ma już granic dla fantazji! 

deski elewacyjne

Z gotowych wyrobów firma VANDECASTELE posiada bogaty asortyment egzotycznych fasad struganych i selekcjonowanych z pióro-wpustem (również czterostronnym), pokrywających sporą cześć upodobań kolorystycznych i estetycznych naszych klientów.

deski tarasowe

W ofercie desek tarasowych firmy VANDECASTEELE znajdą Pańswo szeroki wachlarz asortymentu tarasowego we wszystkich dostępnych profilach i najczęściej spotykanych wymiarach.

Jeżeli z jakichkolwiek względów nie znajdziecie Państwo deski tarasowej Waszego upodobania lub gatunku, wykonamy ją na zamówienie z dostępnych na magazynie tarcic przy zachowaniu ilości minimalnej koniecznej do strugania w strugarni przemysłowej.

legary konstrukcyjne

Do wyboru proponujemy kilka różnych gatunków i wymiarów legarów konstrukcyjnych, zarówno w wersji litej, jak również klejonej.

Jeżeli z jakichkolwiek względów nie znajdziecie Państwo legarów Waszego upodobania lub gatunku, wykonamy je na zamówienie z dostępnych na magazynie tarcic przy zachowaniu ilości minimalnej koniecznej do strugania w strugarni przemysłowej.

Szczegółowe informacje na temat dostępności poszczególnych asortymentów na zapytanie!

Wyślij zapytanie