okleiny, sklejki

W kooperacji z firmą RoHol - austriackim producentem oklein naturalnych i płyt okleinowanych oferujemy dostawy fornirów, płyt okleinowanych i specjalistycznych sklejek dla meblarstwa, dekoracji wnętrz i branży obiektowej.

Od lat firma RoHol współpracuje z wykonawcami, stolarzami i biurami architektonicznymi w zakresie przygotowania i realizacji wyrafinowanych i wyszukanych pomysłów projektantów i klientów z całego świata.

Naszym klientom proponujemy bez mała 100 gatunków oklein naturalnych począwszy od A - jak Afrormosia, a kończywszy na Z - jak Zebrano.

Innowacyjne technologie skrawania, dbałość o jakość surowca i indywidualne podejście do klienta, i jego pomysłów sprawiają, że nawet zwykła szafa zamienia sie w ekskluzywne dzieło sztuki.

Oprócz skrawanych metodą tradycyjną oklein RoHol-standards  znajdziecie Państwo u nas zapierające dech w piersiach okleiny RoHol-Specials.

RoHol-specials, to okleiny, które cieszą nie tylko oko. W grę wchodzi jeszcze haptyka, kontrast kolorów i form, gra światłem, łączenie starego z nowym, tradycji z modernizmem. To tylko krótki opis innowacyjnych pomysłów zrealizowanych przez zespół RoHol - nie uwierzysz, co jest możliwe, dopóki nie zobaczysz, co już zostało zrobione.

Dodatkowych lub bardziej szczegółowych informacji na temat dostępności i cen prześlemy z przyjemnością na zapytanie.

Wyślij zapytanie